Довжина кімнати становить 4,5 м, а її ширина — 0,8 довжини. Знайти площу кімнати. (У відповідь

запишіть лише число)

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

16,2

Пошаговое объяснение:

Площа = ширина*довжина.

Довжина=4,5м

Ширина=0,8*довжина

Ширина=0,8*4,5=3,6м

Площа=4,5*3,6=16,2 M^{2}