стрічку довжиною 125см розрізали на три причому перша частина в три рази довша третьої а друга на

15см довша третьої знайти довжину кожної стрічки​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабзин Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 часть = 3х см

2 часть = х + 15 см

3 часть = х

3х + х + 15 + х = 125

5х = = 125 - 15

5х = 110

х = 110 : 5

х = 22

1 часть (3х) = 3 * 22 = 66 см

2 часть (х + 15) = 22 + 15 = 37 см

3 часть (х) = 22 см

66 + 37 + 22 = 125