6 x = 32 - 2x допоможіть розв'язати рівняння дуже потрібно​


Ответы на вопрос

Отвечает Шапко Никита.

Відповідь:

х=4

Покрокове пояснення:

6х=32-2х

6х+2х=32

8х=32

х=4

Отвечает Тангочин Никита.

Відповідь:

X=4

Покрокове пояснення:

6x=32-2x

6x+2x=32

8x=32

x=-32:(-8)

x=4

- на - = +