Два касири, працюючи разом, за 4 год обслужи- ли 68 клієнтів. Один касир, працюючи сам,

обслуговує32 клієнти за 4 год. Скільки клієнтів обслуговує за 1 годдругий касир?​

Ответы на вопрос

Отвечает Недбайло Лиза.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

68-32=36(к)-другий касир за 4 год.

36:4=8(к)-другий касир за 1 год.

Отвечает Майер Настя.

Ответ 9 кл/час

Спамммаочлв