Срочно!!! Зібрали урожай малини з 12 кущів. По 2 кг з 5 п’яти кущів, по 4 кг з п’яти кущів і 9 кг з

решти. Скільки кілограм малини в середньому зібрали з кожного куща?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Оля.

Ответ:Сначала треба все перемножити тобто:

1)2×5=10(кг)

2)4×5=20(кг)

3)10+20+9=39(кг)

Тепер знайдемо середнє:

4)39÷12=3,25(кг)—середнє

Пошаговое объяснение:

Отже,відповідь 3,25