8х-9=5х-16 це все що треба вирішити будь ласка мені терміново ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Пошаговое объяснение:

8х-9=5х-16

8х-5х=-16+9

3х=-7

х=-7/3

Отвечает Белова Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

8х-9=5х-16

8х-5х=-16+9

3х=-7

х= -7/3

х= - 2 1/3 ( мінус дві цілих одна третя).