у прямокутнику одна зі сторін на 4,2 більша за іншу .Знайди площу прямокутника ,якщо його периметр

дорівнює 20,4 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрковская Настюша.

Ответ:

21,6см^2

Пошаговое объяснение:

Нехай х перша сторона, 4,2+х друга сторона.

Р=2а+2в

2*х+2(4,2+х)=20,4

2х+8,4+2х= 20,4

4х= 20,4-8,4

4х= 12

х=3 см-одна сторона

4,2+3=7,2см- друга

S=ab

S=3*7,2= 21,6 см^2