Допоможіть будь ласка.Обчисли значення виразів.2570*90-69 680:40=


Ответы на вопрос

Отвечает Автономов Дима.

Ответ: 229 560

Пошаговое объяснение:

1)2570*90=231 300

2)69680/40=17212

3)231 300-17212=229 560