Укажіть пару чисел , яка є розв'язком рівняння:ху+х²=1А)(1;1)Б)(0;1)В)(-1;1)Г)(1;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Ответ:

г) (1; 0)

Пошаговое объяснение:

Щоб зрозуміти, яка пара чисел є розв'язком рівняння, по черзі підставимо ці значення в рівняння:

а) (1; 1)

1*1 + 1^2 = 1

1 + 1 = 1

2 = 1

Це невірне рівняння, отже, пара чисел (1; 1) не є розв'язком рівняння.

б) (0; 1)

0*1 + 0^2 = 1

0 + 0 = 1

0 = 1

Це невірне рівняння, отже, пара чисел (0; 1) не є розв'язком рівняння.

в) (-1; 1)

-1 * 1 + 1^2 = 1

-1 + 1 = 1

0 = 1

Це невірне рівняння, отже, пара чисел (-1; 1) не є розв'язком рівняння.

г) (1; 0)

1*0 + 1^2 = 1

0 + 1 = 1

1 = 1

Це вірне рівняння, отже, пара чисел (-1; 1) є розв'язком рівняння.