Відстань між двома пристанями дорівнює 88,2 км . Від цих пристаней на зустріч один одному

одночасно вирушили 2 моторних човна , які зустрілись через 1,5 годину після початку руху один із них рухався зі швидкістю 28,3 км в годину . Знайдіть швидкість 2 човна.  УМОВУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цехмистренко Валерия.

Ответ:

є два рішення 1)88,2÷1,5=58,8км-швидкість зближення човнів2)58,8-28,3=30,5 км/год-швидкість другого човна..2рішення1)1,5×28,3=42,45км -проїхав перший човен)88,2-42,45=45,75км -проїхав другий човен,3)45,75÷1,5=30,5км/год -швидкість другого човна. Відповідь : швидкість другого човна 30,5км/год.