ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У МЕНЯ В ГОРОДЕ 2 ЧАСА НОЧИ ЕТО НА ЗАВТРА Швидкість Сашка на велосипеді

дорівнює 25 км/год, а швидкість Марійки на самокаті становить 3/5 швидкості Сашка на велосипеді. Хто з дітей проїхав більшу відстань : Сашко за 2 год чи Марійка за 3 год ? На скільки кілометрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Баганец Никита.

25×3:5=15(км/год) Швивдкість Марійки

25×2=50(км) проїхав Сашко за дві години

15×3 = 45(км) Марійка

50-45=5(км) Сашко на 5 км більше ніж Марійка

Відповідь : Сашко проїхав більше Марійки на 5км.