Допоможіть!Яку остачу при діленні на 6 дає число виду 6n-1, де nєZ


Ответы на вопрос

Отвечает Карлин Даша.

Ответ:

ост 5

Пошаговое объяснение:

6n-1

n=1,   6n-1=6*1-1=6-1=5

n=2,   6n-1=6*2-1=12-1=11

n=3,   6n-1=6*3-1=18-1=17

11:6=1 ост 5

17:6=2 ост 5