Другий магазин продав на 140 кг яблук більше, ніж перший. Скільки кілограмів яблук було у кожному

магазині, якщо в другому їх було у 6 разів більше, ніж в першому?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ:

У першому 28 кг яблук, у другому 168 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай перший магазин продав х кг яблук, тоді другий магазин продав 140 + х кг яблук. Ми знаємо, що у другому у 6 р. більше. Запишемо це:

140 + х = х * 6

140 + х = 6х

140 = 5х

х = 140 : 5

х = 28

Тоді у другому 28 + 140 = 168 кг

Отвечает Серёгин Антон.

Ответ:

28 и 168 кг

Пошаговое объяснение:

1 маг - х

2 маг - х+140 и 6х

х+140=6х

5х=140

х=28 кг в 1 маг

28+140=168 кг во 2 маг