у квітковому магазині 33 троянди,орхідей на 8 штук більше,а глодіолусів на12 штук менше ніж

орхідей.Скільки квіток у магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Бельцов Саша.

Відповідь:

103

Покрокове пояснення:

33+8=41 - орхідей

41-12=29 - гладіолусів

33+41+29=103 - всього

Отвечает Тинтунен Георгий.

Ответ:

33-троянди

33+8=41-орхідеї

41-12=29-гладіолуси

33+41+29=103-всіх квітів в магазині

Пошаговое объяснение: