Як розташовані графіки рівнянь 2x+3y=7 і 2x+3y=10? a) прямі перетинаютьсяб) прямі

паралельнів)прямі співпалиг) інша відповід ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцева Таня.

Ответ: система уравнений должна иметь решение

x=a-3y

2y=5-a-3x

y=2x+1

***************

x=(a-3y)

2y=5-a-3*(a-3y)

y=2*(a-3y)+1

***************

2y=5-a-3a+9y

y=2*a-6y+1

***************

0=5-4a+7y

7y=2a+1

***************

7y=4a-5

7y=2a+1

*****

4a-5=2a+1

2a=6

а=3 - это ответ