Купили 18 олівців по35 коп. і по 60коп, за все заплатили 8грн 30коп. Скільки купили олівців

кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

х-олівців по 35 коп

18-х -олівців по 60 коп

0,35х+(18-х) *0,6=8,3

0,35х+ 10,8-0,6х=8,3

-0,25х=-2,5

х=10 олівців по 35 коп

18-10=8 -олівців по 60 копПошаговое объяснение: