Срочно, Срочно. Якщо в деякому десятковому дробі перенести кому вправо через одну цифру, то він

збільшиться на 48,87. Знайдіть цей дріб,

Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.

Ответ:

5,43

Пошаговое объяснение:

Перенести кому вправо через одну цифру - значить помножити на 10.

Нехай шукане число х, тоді за умовою

10х - х = 48,87

9х = 48,87

х=5,43

Перевіримо:

5,43*10=54,3

54,3 - 5,43 = 48,87