Використовуючи основну властивість рівняння розв'яжи рівняння x+0,3/5=0,2-x/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Фахрутдинов Фама.

Відповідь:

x = 4/70

Покрокове пояснення:

x+0,3 / 5=0,2-x / 2​

2(x + 0,3) = 5(0,2 - x)

2x + 0,6 = 1 - 5x

2x + 5x = 1 - 0,6

7x = 0,4

x = 0,4 : 7

x = 4/70