Чому дорівнює значення виразу 5(4y -6k)-2(3y-k), якщо 2y-4k=2,1? пліс поможіть сьогодні потрібно

здати​

Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=20у-30к-6у+2к=14у-28к=7(2у-4к)=7*2,1=

14,7