Розв'яжи задачу з допомогою схеми. Розв 'язання запиши виразом. Восьмеро учнів ходять у школу з

портфелями, а з рюкзаками - у 8 разів більше. На скільки більше учнів носять рюкзаки, ніж портфелі? ? • ? → ?? - ? → ??

Ответы на вопрос

Отвечает Сотников Дима.

8*8=64-8=56

Відповідь:на 56 учнів більше носять рюкзаки, ніж портфелі.