Відстань від однієї пристані на рідці до другої теплохід долає за 6годин, а повертається назад за

5годин. Знайдіть власну швидкістьтеплохода, якщо швидкість тесіїрічки дорівнює 2 км/год. (Напишітьчисло)​

Ответы на вопрос

Отвечает Вайнштейн Соня.

Ответ:

22 км/год

Пошаговое объяснение:

(Х+2)•5=(х-2)•6

5 х+10=6 х-12

Х=22