Вантажівка за 3 год проїжджає на 240км більше, ніж легковий автомобіль за 1 годину. Швидкість

легкового автомобіля на 20км/год більша за швидкість вантажівки. Знайти швидкість лекого автомобіля і вантажівки

Ответы на вопрос

Отвечает Арапов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3x = 1*(x+20) + 240

3x = x + 20 + 240

3x = x + 260

3x - x = 260

2x = 260

x = 260:2

x = 130км/ч швидкість вантажівки

130+20=150км/ч швидкість легкового автомобіля