Укажіть не менше ніж 5 чисел, які на координатному промені містяться між числами 5/7 і 6/7


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

Відповідь:

5/7<x<6/7=30/42<x<36/42

x=31/42;  32/42;  33/42;  34/42;  35/42;

Покрокове пояснення: