Обчисли площу повної поверхні циліндра, висота якого 14 см, а рідіус основи -- 5 см. Срочнооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Мәжик Бақдәулет.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=2пR(R+H); H=14; R=5

S=2*3,14*5*19=596,6 или 190п