На ск. відсотків збільшиться периметр квадрата, якщо його сторону збільшити на 20%, сторона

дорівнює 10 см? СРОЧНО!! ДАМ 30 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр квадрата дорівнює : Р= 4а= 4 * 10 = 40 см

Якщо сторона збільшиться на 20% то вона дорівнює: 10*20% : 100%=2 см

10+2= 12 см

Периметр дорівнює: Р= 4 * 12= 48 см

40 см- 100%

48 см - х%

х= 48*100% : 40%

х= 120%

120%- 100%= 20% на стільки відсотків збільшиться периметр квадрата