Основи прямокутної трапеції доpівнюють 8 см і 12 см, а більша бічна сторона дорівнюе 9 см. Знайти

висоту і синус гострого кута трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Алина.

Ответ:   √65 см.   ≈8/9.

Пошаговое объяснение:

Решение.

Проведем высоту h=СН. Отрезок DH=12-8 = 4 см.

Из треугольника CDH:  h=CH=√9²-4² = √81-16=√65 см.

h=√65 см.

------------------

Отношение СН/CD=sinD;

sinD=√65/9≈8/9;

sinD ≈8/9.