У книжці 200 сторінок. Першого дня Наталка прочитала 20% книги, другого дня – 40% решти. Скільки

сторінок їй залишилось прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Винокурова Алёна.

Ответ:

96

Пошаговое объяснение:

200-100%

?-20%

40-першого дня.

200-40=160 решта

160-100%

?-40%

64 другого дня

96 залишилось прочитати

Будь ласка, познач цю відповідь як найкращу(корона)

Отвечает Дубровский Адель.

Ответ:

200 стр - 100%

Х - 20%

Х= 200*20/100=40

160 - 100%

у - 40%

у=160*40/100=64

160-64=96

лишилось 96