3. Скільки квадратних міліметрів має площа прямо- ного дзеркальця зі сторонами 4 см i7 см?Знайпи

і в​

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Анастасия.

Ответ: 2800 мм2

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника дорівнює : S= a*b=4 *7= 28 см2

1 см2= 100 мм2

28 см2= 2800 мм2