Розв'яжіть рівняння 2x+6=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Мереке Мади.

Ответ:

x = 1

Пошаговое объяснение:

==============

2x + 6 = 8

2x = 8 - 6

2x = 2

x = 2/2

x = 1

==============