Знайдіть відстань між точками C(–4,7) і D(2,8) координатної прямої, виконавши попередньо відповідні

побудови.

Ответы на вопрос

Отвечает Мечков Валера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

\displaystyle d= \sqrt{(x_b - x_a)^2 + (y_b - y_a)^2} =\sqrt{(2 - (-4))^2 + (8 - 7)^2} =\sqrt{6^2 + 1^2} =\sqrt{37}