Катер плив 1.2 год проти течії річки і 2.3 год за течією.який шлях подолав катер за весь час руху,

якщо швидкість течії дорівнює 2.6 км\год, а власна швидкість катера - 31,9 км\год

Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

31,9 + 2,6 = 34,5 км/год швидкість катера за течією  

31,9 - 2,6 =  29, 3 км/год швидкість катера проти течії

34,5 * 1,2 = 41,4 км  відстань яку пройшов катер за течією  

29,3 * 2,3 = 67,39 км  відстань, яку пройшов катер проти течії  

41,4 + 67,39= 108,79 км шлях  який подолав катер за весь час руху