найдите видповидне рівняння для рівняння 5х-16=14+3х, отримане после переноса оданкив за одниеи

частини рівняння в иншу​

Ответы на вопрос

Отвечает Федосова Катя.

Ответ: x=15

Пошаговое объяснение:

5x-16=14+3x

5x-3x=14+16

2x=30

x=30:2

x=15