Розділіть число 49 на дві частини, пропорційні числам 2 і 5


Ответы на вопрос

Отвечает Провилкова Софья.

Нехай k – коефіцієнт пропорційності, тоді число 49 буде складатися із двох частин: 2k і 5k. Запишемо це і знайдемо k:

2k+5k=49

7k=49

k=7

Перша частина 2k=2*7=14

Друга частина 5k=5*7=35