незнайко додав до задуманого числа 70, зменшив одержав суму на 10 й отримав число 100? Яке число

задумав незнайко

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилов Константин.

Ответ: 40

Пошаговое объяснение:

Нехай задумане число - х

(х+70)-10 = 100

х+70= 100+10

х+70 = 110

х= 110 -70

х= 40