Помогите пожалуйста (。•́︿•̀。). 1. У двох кошиках було порівну яблук. Після того, як із першого

кошика взяли 50 яблук, а з другого — 90, у першому яблук стало втричі більше, ніж у другому. Скільки яблук було в кожному кошику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Gingazova Aleksandra.

Пошаговое объяснение:

Нехай по x яблук було спочатку в кожному кошику, після того як з кошиків забрали яблука, в першому залишилось (x-50), а в другому (x-90) яблук. За умовою в першому кошику стало втричі більше яблук, складаємо рівняння

x-50=3*(x-90),

x-50=3*x-270,

2x=220,

x=110.