Цукерки дорожчі за печиво на 18 грн. За 3 кг печива та 2 кг цукерок заплатили 198 грн. Яка ціна

печива та цукерок?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Конфеты - х + 18

Печенье - х

2(х + 18) + 3х = 198

2х + 36 + 3х = 198

2х + 3х = 198 - 36

5х = 162

х = 162 : 5

х = 32,4

Конфеты (х + 18) = 32,4 + 18 = 50,4 гривен

Печенье (х) = 32,4 гривен