Три брати зібрали 88 не яблук.Старший зібрав у 3 рази більше,ніж молодший,а середній-на 13 кг

більше,ніж молодший Скільки кг яблук зібрав кожен зі братів?

Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Пошаговое объяснение:

15 - молодший,

28- середній,

45 - старший.

Отвечает Филиппов Ярик.

Ответ:

.

Пошаговое объяснение:

позначаємо к-сть яблук молодшого брата за х,тоді середній брат х+13,а старший 3х

складемо рівняння:

х+3х+х+13=88

5х=88-13

5х=75

х=75:5

х=15-зібрав яблук молодший бра

3*15=45-старший брат

15+13=28-середній брат