Знайдіть периметр прямокутника, якщо його довжина дорівнює 4,3 см, а площа - 9,03 кв.см срочно пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Анна.

Відповідь:

9,03/4,3=2,1 см - 2 сторона

Р=2*(2,1+4,3)=12,8 см - периметр

Покрокове пояснення: