1.Укажіть число яке є коренем рівняння 4х-6=-2 а)2б)-2в)-1г)12.Скільки коренів має ріняння

х+5=5+х а)Безлічб)одинв)жодногог)три3.Укажіть пару чисел, яка є одним із розв'язків рівняння 2х+3у=5а)(-1;-1)б)(1;1)в)(2;3)г)(-1;1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

Ответ:

4х-6=-2

4х=-2+6

4х=4

х=1

х+5=5+х

Бесконечно решений

2х+3у=5

(1;1)→2*1+3*1=2+3=5.