купили 5 книжок за ціною 17 гра за кожну і 7 книжок за ціною 23. Знайдіть середню вартість однієї

книги​

Ответы на вопрос

Отвечает Петушков Иван.

Пошаговое объяснение:

(5×17) +(7×23)=246

5+7=12

246÷12=20,5

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

20.5 грн

Пошаговое объяснение: