Площа прямокутника 4,56м² а одна з його сторін 2,4м обчисліть периметр прямокутника поможіть пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Шонова Анна.

Знайдемо другу сторону

4,56÷2,4=1,9м

Тоді периметр дорівнює

(2,4+1,9)×2=8,6м

Отвечает Герасимов Алексей.

Пошаговое объяснение:

4,56/2,4=1,9 друга сторона

2×(1,9+2,4)=8,6м