Середнiм арифметичним чисел 16,24 i k э 16,3. Знайдiть k.​


Ответы на вопрос

Отвечает Окунь Галя.

Ответ:

k=16,36

Пошаговое объяснение:

\frac{16,24+x}{2} =16,3\\\frac{\frac{406}{25} +x}{2}=16,3\\\frac{\frac{406+25x}{25} }{2}  =16,3\\\frac{406+25x}{50} =16,3\\406+25x=815\\25x=409\\x=\frac{409}{25} \\x=16\frac{9}{25} \\x=16,36

k=x