За За поданим планом визнач площу кожної ділянки,10 м6 мКавуни3 мКвасоля? Гарбузи2 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Оля.

Пошаговое объяснение:

10×6=60(м.)-кавуни

3×3=9(м)-квасоля

2×2=4(м)-гарбузи