Знайти значення похідної функції f(x)=x^3 у точці з абсцисою х0=-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Саша.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

f(x)=x^3

f'(x)=3x^2

f'(x0)=3*(-1)^2=3