З двох станцій відстань між якими 1260км вийшли на зустріч один одному два поїзди.Швидкість першого

15 км год менша ніж другого. Через 12 год вони зустрілися . Знайдіть за який час проїде цю відстань кожний поїзд пожалуйста срочно очень​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Максат.

Ответ:

Пусть х- скорость первого, тогда х+15- скорость второго, который побыстрее.

12часов*((х+15)+х)= 1260 км

12*2х+ 12*15=1260

24х+180=1260

24х= 1080

х=1080/24=45

1260\45 = 28(первый поезд)

1260/45+15= 21(второй)