якщо катет прямокутного трикутника дорівнює 4 см, а прилеглий до нього куи дорівнює 60°, то як

можна знайти гіпотенузу і другий катет?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

8 см,  4√3 см

Пошаговое объяснение:

Нехай дано ΔАВС, де ∠С=90°, ВС=4 см,  ∠В=60°.

Знайдемо ∠А

∠А=90-60=30°

Знайдемо гіпотенузу АВ.

АВ=2ВС=8 см за властивістю катета, що лежить проти кута 30°

Знайдемо АС за теоремою Піфагора,

АС=√(АВ²-ВС²)=√(64-16)=√48=4√3 см