Знайти критичні точки функції y=2/x+x/2


Ответы на вопрос

Отвечает Голец Оля.

Ответ:

 {y}^{'} (x) =  -  \frac{2}{ {x}^{2} }  +  \frac{1}{2}  =  \frac{ - 4 + {x}^{2} }{2 {x}^{2} }  \\  - 4 +  {x}^{2}  = 0 \\ (x - 2)(x + 2) = 0 \\ x = 2 \:  \:  \:  \:  \:  \: x =  - 2 \:

2, -2 крит точки