ПОМОГИТЕ ПЖ СРОЧНО 80% від одного числа дорівнюють 2/7 від другого. Знайдіть менше із цих чисел,

якщо їх сума дорівнює 76А) 30Б) 24В) 22Г) 20​

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

\begin{cases}\dfrac{80}{100}x=\dfrac{2}{7}y\\x+y=76\end{cases}\\\begin{cases}\dfrac{4}{5}x=\dfrac{2}{7}y\\ x=76-y \end{cases}\\\begin{cases}28x=10y \\ y=76-x\end{cases}\\28x=10(76-x)\\28x=760-10x\\38x=760\\x=760:38=20\\y=76-x=76-20=56

Відповідь: 20.