Допоможіть будь ласка:( довжина прямокутника на 3 см більша, ніж його ширина, а периметр

прямокутника дорівнює 42 см. Знайдіть площу прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

42= 2(х+х+3)

42= 4х+6

4[ = 42 - 6

4х = 36

х= 9 см ширина прямокутника

9 + 3= 12 см довжина прямокутника

Площа дорівнює: S= a * b = 9 * 12= 108 см2