12. Ширина прямокутника дорівнює 12см, що становить 80% його довжини. Обчисліть площу цього

прямокутникаа) 180см ?б) 810см*B) 18смг) 80см​

Ответы на вопрос

Отвечает Иващенко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80% = 80 : 100 = 0,8

1) 12 : 0,8 = 15 (см) - длина

2) 12 * 15 = 180 (см²) - площадь